Hybrid Cream Hair Color

Hybridní krémová barva na vlasy

S jedinou tubou můžete dosáhnout šesti barevných výsledků.
Od permanentní barvy se 100% krytí šedin, přes intenzivní permanentní a semi-permanentní barvy, barvení tón v tónu až po tónování blond vlasů.

BEZ PARABENŮ
BEZ OBSAHU PPD & MEA
100% VEGAN
NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH
ROZPUSTNÁ VE VODĚ
TUBA: e100g netto


JEDNA TUBA, ŠEST VÝSLEDKŮ.
Představujeme hybridní krémové barvy na vlasy Hybrid Cream Hair Color od muk Haircare. Komplexní systém barvení bez kompromisů.

Jen s pouhou jedinou tubou můžete dosáhnout šesti barevných výsledků, od permanentní barvy, přes polopermanentní až po tónování blond vlasů.

S více než 103 vzájemně kombinovatelnými hybridními odstíny řada krémových barev muk Hybrid Cream Hair Color nabízí nekonečnou paletu barev a uměleckou volnost pro ty nejkreativnější a nejnáročnější koloristy.

JEDNA
TUBA
ŠEST
VÝSLEDKŮ

Po pěti letech intenzivního výzkumu a vývoje muk představuje jedinečnou a dynamickou řadu krémových hybridních barev muk Hybrid Cream Hair Color, které překonávají veškeré hranice a limity tradičních profesionálních koloristů.

muk Hybrid Cream Hair Color je nejvyspělejší a nejkomplexnější systém hybridních barev na vlasy. Díky použití HPT – Hybrid Pigment Technology a CTC – Cationic Tri-Plex Compound™ je řada barev muk Hybrid Cream Hair Color průkopníkem v oblasti nových technologií vytvářejících dokonalou barvu.

Dodává vlasům bezkonkurenční tón, intenzitu a dlouhotrvající účinek, stejně jako jasný lesk a kvalitu vlasů.

S více než 103 vzájemně kombinovatelnými hybridními odstíny řada krémových barev muk Hybrid Cream Hair Color nabízí nekonečnou paletu barev a uměleckou volnost pro ty nejkreativnější a nejnáročnější koloristy.

Řada muk Hybrid Cream Hair Color, která obsahuje  80 % přírodních složek* a naši vlastní kombinaci baobabového oleje, avokádového oleje a  směsi Cationic Tri-Plex Compound, pečuje o naše zákazníky a jejich vlasy.

* získaných z rostlin, minerálů nebo vody

VYVINUTO V AUSTRÁLII, KOLORISTY PRO KOLORISTY.

KOMPLETNÍ BARVICÍ SYSTÉM, BEZ KOMPROMISŮ.

HYBRID PIGMENT TECHNOLOGY – HPT

Jedinečný hybridní pigment vyvinutý značkou muk Haircare se na rozdíl od konvenčních barviv přeměňuje a působí na základě použitého muk hybridního aktivátoru nebo lotion. HPT byla vytvořena tak, aby z jednoho barevného pigmentu vykouzlila šest různých výsledků.

Hybridní krémová barva muk Hybrid Cream Hair Color využívá také jedinečnou Cluster Pigment Technology – CPT, která umožňuje mikro hybridním pigmentům lehce proniknout do vlasu a vzájemným spojením vytvořit barevné molekuly poskytující nepřekonatelnou vitalitu a dlouhotrvající účinek.

Technologie hybridních pigmentů nám umožňuje dosáhnout 0,04 % obsahu amoniaku, což je jedna z nejnižších hodnot v oblasti profesionálních barev na vlasy. Tento ultra nízký podíl amoniaku přispívá ke snížení poškození vlasů, otoku vlasové pokožky a nepříjemného zápachu.

ZESVĚTLOVAČ MUK HYBRID ULTRA LIFT BLEACH

Zesvětlovač muk Hybrid Ultra Lift Bleach byl vyvinut pro čisté a jasné výsledky zesvětlování až o 9 tónů, přičemž pomáhá udržovat vlasy zdravé a neporušené..

Určeno k použití:
NA POKOŽCE HLAVY • FÓLIE • BALAYAGE • FREEHAND

muk™ BLONDE

Odbarvovač muk HYBRID ULTRA LIFT BLEACH

MUK HYBRID LOTION A DEVELOPER

Díky jedinečným hybridním pigmentům, které jsou nabízeny výlučně v řadě hybridních barev muk Hybrid Cream Hair Color máte neomezené možnosti barvení.

PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ S ROSTLIN

BAOBABOVÝ OLEJ

Baobabový olej se sbírá z plodů stromu Baobab, který roste v teplých a suchých oblastech afrického kontinentu. Místní ho nazývají „strom života“. Strom Baobab obvykle dosahuje délky života až 500 let a disponuje jedinečnou schopností udržovat vlhkost i během dlouhých období sucha. Baobabový olej obsahuje směs mastných kyselin, vitamínů E a D.

CATIONIC TRI-PLEX COMPOUND™

Exkluzivní složkou systému hybridních barev muk Hybrid Cream Hair Color je směs Cationic Tri-Plex Compound — CTC. CTC se vyrábí smícháním rostlinných volných aminokyselin ve stejném poměru, v jakém je lze najít v lidském vlasu. Cationic Tri-Plex Compound dodává nejvěrnější možnou kopii keratinu-což je bílkovina obsažená v lidském vlasu, do všech oblastí lidského vlasu, a tím vlasy chrání, opravuje a posiluje a zároveň dosáhne přesného a cíleného zabarvení s bezkonkurenčním leskem a kvalitou vlasu. Cationic Tri-Plex Compound se vyznačuje molekulární hmotností v rozsahu od 150 do 2500. Menší molekuly umožňují proniknutí do hloubky vlasové pokožky, čímž přispívají k obnově a zesílení vlasu během barvení; větší molekuly působí na povrchu vlasu a vyrovnávají poréznost vlasu, což vede k rovnoměrnějšímu, konsistentnějšímu barevnému výsledku.

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Avokádový olej obsahuje spoustu výživných látek, jako je vitamín A, B, D, E a aminokyseliny, které přispívají k vyživení a ochraně vlasu během barvení. Vysoký obsah tuku v avokádovém oleji je vynikající pro zákazníky s citlivou vlasovou pokožkou. Avokádový olej se snadno vstřebává do pokožky hlavy a zároveň vytváří ochrannou bariéru během barvení. Kromě toho představuje avokádový olej bohatý zdroj omega-9 (kyselina olejová) a pomáhá redukovat zarudnutí a podráždění pokožky.

Chcete-li zobrazit a objednávat produkty pro profesionální použití, musíte se nejprve zaregistrovat v sekci pro profesionály zde: Pro profesionály

Jen pro profesionální použití
tel : +421 911 577 688